Seřízené elektrokolo dovezeme až k Vám domů
Provádíme servis a opravy jízdních kol, elektrokol, elektrokoloběžek.
- Úvod
- Trekingová elektrokola
- Leader Fox DENVER 2024 pánský vel. 22,5" černá
Leader Fox DENVER 2024 pánský vel. 22,5" černá
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Leader Fox DENVER 2024 pánský vel. 22,5" černáExpedice 48 hodin36 900 Kč30 496 Kč bez DPH
Pánské trekingové elektrokolo Leader Fox DENVER 28" v hliníkovém rámu, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami, blatníky a zadním nosičem. Trekingové elektrokolo ideální pro každodenní využití.
Jen sednout a jet
Dokonalý společník na každou cyklistickou výpravu. DENVER nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh), která poskytuje dlouhodobou výdrž a rychlonabíječku s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracující dobu nabíjení.
Trekingové elektrokolo Leader Fox DENVER 28" je určeno pro všechny, kteří hledají skvělý univerzální stroj pro jízdu po silnici i v mírně náročném terénu.
Objevte sílu motoru Bafang M300
Elektromotor Bafang M300 se rychle zařadil mezi nejoblíbenější středově pohony. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a vysoký kroutící moment až 80 Nm.
Integrovaný snímač otáček sbírá signály z vašich pohybových aktivit a ze středové osy motoru, čímž garantuje hladkou jízdu bez zbytečné námahy. Motor můžete navíc doplnit o snímač řazení (Gear senzor), který vám umožní snadno a rychle měnit rychlosti za všech okolností.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji Bafang
Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. S 5 režimy asistence a automatickým módem se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní.
Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.
Jezděte jako o závod…
S plně nabitou baterií ujedete na trekingovém elektrokole DENVER průměrně 70 km. Maximální dojezd až 100 km.
Dojezdovou vzdálenost každého elektrokola ovlivňuje:
- styl jízdy – její plynulost, intenzita šlapání
- míra zvolené asistence při šlapání
- váha cyklisty
- povaha terénu
- četnost rozjezdů
- povětrnostní podmínky – protivítr snižuje dojezd
- teplota vzduchu – jízda v mrazu a v horkém počasí snižuje kapacitu baterie
- technický stav elektrokola – typ plášťů v závislosti na terénu, huštění plášťů, stav ložisek i seřízení brzd
Příslušenství
Rychlonabíječka s nabíjecím proudem 3A a akumulátor jsou součástí balení.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M300, 36V/250W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M370-L |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO ALIVIO, SL-M3100-R, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘETĚZ | KMC e10 SPORT |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 6-48V |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | EXERACE, 50LUX, LED 6-58V |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | CST 29X2,0 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL MILO+ |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| HMOTNOST | 25 KG |

Kola prodáváme, servisujeAle také na nich jezdíme
Záruční i pozáruční servis Výměna i repas akumulátorů
12 let na trhuA pořád nás to baví

