Seřízené elektrokolo dovezeme až k Vám domů
Provádíme servis a opravy jízdních kol, elektrokol, elektrokoloběžek.
- Úvod
- Skládací elektrokola a tříkolky
- Leader Fox Cody 16 Ah 20" stříbrná 2025
Leader Fox Cody 16 Ah 20" stříbrná 2025
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Leader Fox Cody 16 Ah 20" stříbrná 2025Expedice 48 hodin34 900 Kč28 843 Kč bez DPH
Leader Fox Cody 16 Ah 20" stříbrná 2025 One Size
Máte hned několik možností, jak se pobavit ve městě. My víme, že už i cesta může být dobrým zážitkem. CODY vás vezme přes výmoly, louže, hromadu listí nebo sněhu. Proč? Protože je to FAT e-bike. Je také stylovou skládačkou, kterou složíte do kufru auta nebo skříně v předsíni. Překážet vám tedy rozhodně nebude!
Možnost dokoupení kompatibilního předního nosiče a popruhu.
Nástupní výška kola je 350 mm.
CESTOU NECESTOU, JE TO JEDNO
Elektrický FAT Bike Leader Fox CODY drží skvěle na každém povrchu díky širokým plášťům na 20” kolech
TAM A ZPĚT A ZASE ZNOVA
LG baterie s kapacitou 16 Ah (576 Wh) vydrží dlouhou dobu v plné síle. Rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 Ah výrazně zkracuje dobu potřebnou k nabití.
ROBUSTNÍ PŘITOM POHYBLIVÝ
CODY si zachovává vysokou pohyblivost a praktičnost skládacího kola při robustní a odolné konstrukci, což z něj dělá skvělou volbu pro městské prostředí.
VŠUDE RYCHLE A VČAS
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250W s kroutícím momentem 80 Nm pro skvělou jízdu po městě.
VŠECHNY FUNKCE POD PALCEM
LCD displej s volbou 7 režimů asistence a automatického módu vás podrží v každé situaci. Sledujte data o rychlosti, ujeté kilometry i aktuální stav baterie. Funkce WALK vám uleví při tažení kola do kopce.
Rychlonabíječka s nabíjecím proudem 3A a akumulátor jsou součástí balení.
| RÁM | HLINÍKOVÝ |
| VIDLICE | OCEL Hi-Ten, 20'' FAT BIKE |
| BATERIE | 576 Wh |
| MOTOR | Zadní motor Bafang, 36V / 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | LCD TYPE |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| ROTOR | Ø:160mm |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL PRO-548PP L:170 mm, 48T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO CLARIS RD-R2000 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO, SL-M315, 7 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | SHIMANO HG41, 7 SPEED |
| ŘIDÍTKA | Hi-Ten, Š:640mm |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 6-48V |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | KENDO LED, 30 LUX, 6-36V |
| PLÁŠTĚ | CST,20X4,0 |
| SEDLO | SELLE ROYAL ORBIS |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| HMOTNOST | 27 KG |
| PRŮMĚR KOL | 20" |
Elektrokola Leader Fox se vyvíjí a montují v České republice
My v Leader Foxu jsme tu proto, abyste mohli žít aktivně a užívat si svůj volný čas, jak právě chcete. Přesně pro tento účel navrhujeme a vyrábíme široký sortiment kol včetně elektrokol.
Udržujeme vysokou úroveň kvality, každý model testujeme a inovujeme několik let, aby odpovídal všem vašim představám a požadavkům. 100% kontrolujeme celý výrobní proces, který udržujeme i nadále u nás doma v Českých Budějovicích. V moderní výrobní hale spojujeme dekády znalostí našich inženýrů a designérů s těmi nejmodernějšími technologiemi. Tím vznikají nadčasová, krásná a především funkční kola Leader Fox.
Změna technické specifikace vyhrazena.




Kola prodáváme, servisujeAle také na nich jezdíme
Záruční i pozáruční servis Výměna i repas akumulátorů
12 let na trhuA pořád nás to baví

