Seřízené elektrokolo dovezeme až k Vám domů
Provádíme servis a opravy jízdních kol, elektrokol, elektrokoloběžek.
- Úvod
- Totální výprodej elektrokol
- Leader Fox Axen 20 Ah 29" modré 2023 19,5"
Leader Fox Axen 20 Ah 29" modré 2023 19,5"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Leader Fox Axen 20 Ah 29" modré 2023 19,5"Expedice 48 hodin55 400 Kč45 785 Kč bez DPH
Horské celoodpružené elektrokolo Leader Fox AXEN 29" s hliníkovým rámem, sportovním designem, kotoučovými brzdami, odpruženou přední vidlicí a zadním tlumičem. Dopřejte si maximální pohodlí a stabilitu na nerovných površích i v náročném terénu..
Jízda v terénu bez omezení
Užijte si náročný trail po nezpevněných cestách. Celoodpružené horské kolo Leader Fox AXEN dokonale absorbuje otřesy a nárazy, lehce se ovládá a celkově zlepšuje pocit z adrenalinové jízdy. Integrovaná rámová baterie LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracují dobu nabíjení. Celopéro AXEN se může pochlubit nejen originálním designem a pohodlím, ale také odolností, spolehlivostí a vysokou výkonností.
Elektromotor Panasonic GX Ultimate s výkonem 250 W a kroutícím momentem až 95 Nm dokáže s přehledem zdolat i náročnější stoupání a sjezdy, zároveň nabízí vysokou rychlost na rovině. Na zadním nosiči můžete pohodlně převážet svou pracovní brašnu nebo sportovní tašku.
Nastavitelná sedlovka 801N 30,9mm
Vychutnejte si sílu Motoru Panasonic GX Ultimate
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg vám umožní dosáhnout těch nejnáročnějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání. Středový motor Panasonic GX Ultimate s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá. Motor vyniká plynulým a velmi tichým chodem.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji
Celý systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. S volbou 5 režimů asistence a automatickému módu vás na cestě nic nepřekvapí. Funkci WALK využijete při vedení kola do prudkého kopce. Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.
Jezděte jako o závod…
S plně nabitou baterií ujedete na trekingovém elektrokole AXEN průměrně 100 km. Maximální dojezd až 130 km.
Dojezdovou vzdálenost každého elektrokola ovlivňuje:
- styl jízdy – její plynulost, intenzita šlapání
- míra zvolené asistence při šlapání
- váha cyklisty
- povaha terénu
- četnost rozjezdů
- povětrnostní podmínky – protivítr snižuje dojezd
- teplota vzduchu – jízda v mrazu a v horkém počasí snižuje kapacitu baterie
- technický stav elektrokola – typ plášťů v závislosti na terénu, huštění plášťů, stav ložisek i seřízení brzd
Příslušenství
Rychlonabíječka s nabíjecím proudem 3A a akumulátor jsou součástí balení.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| ZADNÍ TLUMIČ | DNM,190X50 VZDUCHOVÝ |
| VIDLICE | RST AERIAL, ZDVIH 100mm |
| BATERIE | 720 Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | PANASONIC |
| BRZDY | SHIMANO DEORE, M6100 |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO DEORE RD-M5120 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO DEORE, SL-M4100-R, 10 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 10 RYCHLOSTÍ,11-46T |
| ŘETĚZ | KMC e10 SPORT |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:760mm |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED BATERIOVÉ |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,4x LOŽISKO, BOOST |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS REKON RACE 29X2,25 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLOVKA | EXERACE D:30,9mm, ZDVIH:100mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL ARIEL |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| HMOTNOST | 29 KG |
| PRŮMĚR KOL | 29" |
Změna technické specifikace vyhrazena.

Kola prodáváme, servisujeAle také na nich jezdíme
Záruční i pozáruční servis Výměna i repas akumulátorů
12 let na trhuA pořád nás to baví

