Seřízené elektrokolo dovezeme až k Vám domů
Provádíme servis a opravy jízdních kol, elektrokol, elektrokoloběžek.
- Úvod
- Horská elektrokola
- Leader Fox AWALON 27,5" 2023 bílá 16"
Leader Fox AWALON 27,5" 2023 bílá 16"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Leader Fox AWALON 27,5" 2023 bílá 16"Expedice 48 hodin40 500 Kč33 471 Kč bez DPH
Pánské horské elektrokolo Leader Fox AWALON 27,5" vybavené hliníkovým rámem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami. Užijte si nekonečné možnosti v terénu. Moderní a sportovní design umožní objevovat nové cyklostezky s maximálním pohodlím a kontrolou.
Pohodová jízda v terénu
S horským kolem AWALON se snadno dostanete na vrchol hory a objevíte nekonečné možnosti pro svou zábavu v terénu. AWALON nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh), která poskytuje dlouhodobou výdrž a rychlonabíječku s nabíjecím proudem až 3 A výrazně zkracující dobu nabíjení. Kolo Leader Fox AWALON je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nové dobrodružství na dvou kolech.
Odpružená přední vidlice přináší pohodlí a komfort za každé situace. Díky kotoučovým brzdám získáte jistotu a větší kontrolu nad svou rychlostí. AWALON 27,5" 2023 má nový sportovní design, který elektrokolu dodává robustní a moderní vzhled.
Tichý a plynulý motor Bafang M420
Elektromotor Bafang M420 vyniká velmi plynulým a tichým chodem a nadprůměrným výkonem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 550 W a vysoký kroutící moment až 80 Nm.
Je vybaven torzním snímačem síly šlapání. To znamená, že čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou mu motor pomáhá. K motoru lze namontovat snímač řazení (Gear senzor), který vám umožní snadno a rychle měnit rychlosti za všech okolností.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji Bafang
Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. Se 5 režimy asistence a automatickým módem se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní.
Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.
Jezděte jako o závod…
S plně nabitou baterií ujedete na horském elektrokole AWALON průměrně 120 km. Maximální dojezd až 150 km.
Dojezdovou vzdálenost každého elektrokola ovlivňuje:
- styl jízdy – její plynulost, intenzita šlapání
- míra zvolené asistence při šlapání
-váha cyklisty
- povaha terénu
- četnost rozjezdů
- povětrnostní podmínky – protivítr snižuje dojezd
- teplota vzduchu – jízda v mrazu a v horkém počasí snižuje kapacitu baterie
- technický stav elektrokola – typ plášťů v závislosti na terénu, huštění plášťů, stav ložisek i seřízení brzd
Příslušenství
Rychlonabíječka s nabíjecím proudem 3A a akumulátor jsou součástí balení.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | 720 Wh |
| MOTOR | BAFANG M420, 36V/350W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | BAFANG DP C190 |
| BRZDY | ZOOM HB-875 HYDRAULIC |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M370-L |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SUNRACE, DLM903 R9, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS REKON 27,5X2,25 |
| SEDLO | EXERACE |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| HMOTNOST | 27 KG |
| PRŮMĚR KOL | 27,5" |

Kola prodáváme, servisujeAle také na nich jezdíme
Záruční i pozáruční servis Výměna i repas akumulátorů
12 let na trhuA pořád nás to baví

