Seřízené elektrokolo dovezeme až k Vám domů
Provádíme servis a opravy jízdních kol, elektrokol, elektrokoloběžek.
- Úvod
- Totální výprodej elektrokol
- Leader Fox SWAN pánské 2023 bílá 27,5" vel.17,5
Leader Fox SWAN pánské 2023 bílá 27,5" vel.17,5
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Leader Fox SWAN pánské 2023 bílá 27,5" vel.17,5skladem32 900 Kč27 190 Kč bez DPH
Horské elektrokolo SWAN 27,5" 2023 s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 27,5“.
Novinkou je plně integrovaná rámová baterie s výkonnými články LG s kapacitou 15Ah (540Wh). Dalším plusem je rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A. Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno středovým motorem Bafang M300 s nominálním výkonem 250W a max. výkonem 350W. Tento motor se může mimo jiné pochlubit vysokým kroutícím momentem, který může dosáhnout hodnoty až 80 Nm a je vybaven integrovaným snímačem otáček. Elektromotor Bafang M300 se rychle zařadil mezi zavedenými středovými pohony především díky svému kvalitnímu zpracování. Dále vyniká velmi plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.
Dojezd na plně nabitou baterii:
- průměrný 70 km
- maximální až 110 km
Přehledný LCD displej zobrazuje funkce:
- volbu 5 režimů asistence
- funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
- zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
- ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
- denní a noční režim (podsvícení displeje)
- ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH:100mm |
| BATERIE | LG 36V/15Ah, 540Wh |
| MOTOR | BAFANG M300, 36V/250W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | TEKTRO T875, HYDRAULICKÉ, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE RD-M300 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | S-RIDE, SL-M300C, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-40T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT-C8XR, KAZETA |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT-K08F |
| PLÁŠTĚ | CST 27X2,35 |
| SEDLO | EXERACE |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| HMOTNOST | 27 KG |

Kola prodáváme, servisujeAle také na nich jezdíme
Záruční i pozáruční servis Výměna i repas akumulátorů
12 let na trhuA pořád nás to baví

