Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.01.2021
Při objednání nového kola Vám jej seřídíme + do roka další seřízení ZDARMA.
Objednejte si  nové kolo. Při vyzvednutí v našem servisním středisku bude pro Vás připraveno seřízené. Pokud posíláme kolo spedicí, v rámci možností ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Osvětlení, blikačky
  3. Čelovky
  4. Čelovka Fenix HP30R V2.0 LED nabíjecí

Čelovka Fenix HP30R V2.0 LED nabíjecí

Druhá generace extrémně výkonné nabíjecí čelovky Fenix HP30R V2.0 nabízí bezkonkurenční výkon až 3000 lumenů (ANSI) a dosvit 270 metrů. Výborného výko... celý popis
Dostupnost
3-5 dní
5 999 Kč
4 958 Kč
bez DPH
Číslo produktu:88262
Výrobce:Fenix
Kompletní specifikace

Druhá generace extrémně výkonné nabíjecí čelovky Fenix HP30R V2.0 nabízí bezkonkurenční výkon až 3000 lumenů (ANSI) a dosvit 270 metrů. Výborného výkonu bylo dosaženo použitím výkonné LED XHP50 a dvojice LED XP-G3 S4 s teplejším odstínem světla. Čelovka je vybavena dálkovým reflektorem a dvojicí menších reflektorů s širokým kuželem světla. Oba reflektory jsou ovládány odděleně či je případně možné je pustit současně v kombinovaném módu. K napájení používá dva Li-ion akumulátory typu 21700 5000 mAh, které jsou součástí balení a lze je dobíjet přímo v bateriovém pouzdru přes USB-C konektor.

Baterie jsou umístěné v odděleném pouzdře na nastavitelném kabelu, který lze nosit na zátylku, umístit na opasek, do kapsy a nebo batohu. Zvyšuje se tím komfort nošení a v zimě jsou baterie lépe chráněny proti mrazu. Bateriové pouzdro je vybaveno indikátorem kapacity baterií a USB výstupem, takže ho můžete využít i jako přenosný zdroj energie (powerbanku) k nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo GPS navigace.


Parametry čelové svítilny Fenix HP30R V2.0

    Je použita výkonná LED XHP50 a LED XP-G3 S4 s teplejším odstínem světla s životností 50 000 hodin.
    Jedenáct řežimů svícení:
        Dálkový reflektor: 2000 lumenů (6 hodin) -> 800 lumenů (12 hodin) -> 200 lumenů (34 hodin) -> 50 lumenů (120 hodin)
        Široké reflektory: 1000 lumenů (10 hodin) -> 200 lumenů (34 hodin) -> 50 lumenů (120 hodin)
        Kombinovaný režim: 3000 lumenů (5 hodin) -> 1800 lumenů (6 hodin) -> 400 lumenů (17 hodin) -> 100 lumenů (60 hodin)
    Dálkový i široký reflektor je možné zapnout současně, režimy libovolně kombinovat a dosáhnout tak celkového výkonu až 3000 lumenů.
    Časy výdrže jsou změřeny s nabíjecími Li-ion 21700 bateriemi s kapacitou 5000 mAh.
    Kombinovaný režim vytváří světelný kužel s dosvitem 270 metrů (17933 cd), dálkový reflektor svítí až do vzdálenosti 251 metrů (15733 cd) a široký reflektor svítí až do vzdálenosti 78 metrů (1513 cd).
    Digitálně regulováno pro konstantní jas.
    Inteligentní ochrana proti přehřátí.
    K napájení používá dva nabíjecí akumulátory 21700 s kapacitou 5000 mAh (součást balení), v případě potřeby lze použít i dva 18650 při použití redukcí ALF-18.
    Baterie jsou umístěny v odděleném pouzdru, které lze umístit na zátylek, na opasek, do kapsy či batohu.
    Akumulátory se nabíjí přímo v bateriovém pouzdře přes USB-C konektor.
    Funkce powerbanky - USB výstup pro napájení USB zařízení.
    Bateriové pouzdro je vybaveno indikátorem stavu baterií.
    Čelovku je možné naklápět v několika krocích a tím nastavit požadovaný směr svícení.
    Telo čelovky je vyrobena ze slitiny hliníku používané v leteckém průmyslu.
    Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
    Váha 437 gramů (včetně popruhů a nerezového nosiče na opasek a baterií).
    Rozměry čelovky: 9,2 cm x 5,6 cm x 4,4 cm
    Rozměry bateriového pouzdra: 10,7 cm x 5,0 cm x 4,1 cm
    Prachotěsná a voděodolná dle standardu IP66 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů).
    Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
    Součástí balení čelovka, dva akumulátory Fenix 21700 5000 mAh, nerezový nosič pro upevnění bateriového pouzdra na opasek, 3 plastové úchytky pro připnutí kabelu k hlavovému popruhu, 4 držáky k uchycení hlavového popruhu na helmu, prodlužovací kabel k bateriovému pouzdru, nabíjecí USB-C kabel a náhradní o kroužek.
    K čelovce lze dokoupit pouzdro Fenix APB-30, USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití čelovky Fenix HP30R V2.0
Z výroby může být uvnitř batériového pouzdra na akumulátorech bílá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátorů odstraňte.
Ovládání - čelovka se ovládá otočným spínačem. V jeho středové poloze je čelovka vypnutá.

    dálkový reflektor - pro zapnutí dálkového reflektoru otočte spínač po směru hodinových ručiček, čelovka se zapne do nejnižšího režimu výkonu a otáčením vystupňuje výkon až po nejvyšší režim. Otočením zpět se výkon snižuje.
    široké reflektory - při otočení spínače proti směru hodinových ručiček se zapnou dvě LED pro široký kužel a to od nejmenšího po nejvyšší režim, v opačném směru se výkon snižuje.
    pro aktivaci kombinovaného režimu je nutné zapnout jeden z hlavních režimů (dálkový či široký) a krátce stisknout tlačítko na boku spínače. Výkon kombinovaného režimu se pak snižuje či zvyšuje shodně s původně zvoleným okruhem. Kombinovaný režim lze vypnout částeně stiskem bočního tlačítka (vypne jeden z okruhů) nebo zcela otočením do středové polohy.

Délku kabelu spojující čelovku s bateriovým pouzdrem lze zvětšit za pomoci prodlužovacího kabelu, který je součístá balení. Spojení a rozpojení konektorů provádějte krouživým pohybem, netrhejte je od sebe silou. Po výměně baterií důkladně dotáhněte utahovací šroub na bateriovém pouzdře, aby byla zajištěna dobrá voděodolnost.
Indikace stavu akumulátorů - stisknutím tlačítka na bateriovém pouzdře se aktivuje ukazatel kapacity baterií (čtyři rozsvícené diody 80 - 100 %, tři diody 60 - 80 %, dvě diody 40 - 60 %, jedna dioda 20 - 40 %, jedna blikající dioda signalizuje méně než 20 % zbývající kapacity baterií).
Nabíjení - odklopte gumovou krytku USB-C konektoru na boku čelovky a pomocí přiloženého USB-C kabelu ji zapojte do počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta. K nabíjení lze případně použít i libovolnou nabíječku na mobilní telefon s USB-C konektorem. Během nabíjení blikají indikační diody na bateriovém pouzdře, po plném nabití trvale svítí. Nabíjení plně vybitých akumulátorů trvá cca 4,5 hodin.

Pro aktivaci USB výstupu (funkce powerbanky) - pripojte zařízení, které chcete dobíjet, a stiskněte tlačítko na bateriovém pouzdře. Aktivace USB výstupu je indikována blikáním diod na pouzdře.

Inteligentní ochrana proti přehřátí - pokud vzroste teplota hlavy čelovky nad 60°C, tak začne automaticky snižovat výkon, dokud se její teplota neustálí. Jakmile teplota klesne pod 60°C, tak se výkon opět automaticky zvýší. Provoz na nejvyšší režimy výkonu tak není omezen časově, ale pouze teplotou.
Upozornění
    Nerozebírejte sami zapečetěné části, poruší se tím záruka.
    Používejte pouze kvalitní Li-ion akumulátory, aby nedošlo k poškození čelovky například z důvodu úniku látek z baterie.
    Pokud čelovka bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
        Baterie jsou téměř vybité – nabijte je, nebo vyměňte.
        Ujistěte se, že je konektor na kabelu mezi čelovkou a bateriovým pouzdrem pevně spojen.
        Kontakty v bateriovém držáku jsou znečištěné – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.

Záruka
Záruka pět let na čelovku a 2 roky na akumulátory.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz